Dizainera darbs aicināts izveidot cilvēka apkārtējo pasauli skaistu, ērtu un mūsdienīgu. Jebkurš dizaina virziens paredz daudzu likumu un noteikumu zināšanu un ievērošanu, lai izveidotu pienācīgu objektu, vai tas ir interjers, preču zīme vai rūpnieciskās ražošanas priekšmets.

Interjera dizains – tā ir māksla radīt elegantu un mājīgu pasauli mūsu mājoklī. Mūsdienīgs vai klasisks mūsus darba vietas tēls. Spilgts vai ieturēts atpūtas un izklaides objekts.

Priekšmetu dizains - tādu konkrētu cilvēka apkārtējo priekšmetu radīšana, kas ir funkcionāli, skaisti un ,obligāti, ērti lietošanā.

Grafiskais dizains – tā ir neatkārtojama grafiska risinājuma radīšana plaknē, kurš spēj pievērst sev uzmanību, lai izpildītu konkrēta uzdevumu. Piemēram - Jūsu preču zīmei vai firmas stilam jāizceļas citu vidū ar oriģinālu grafiku un krāsu risinājumu. Jūsu reklāmas plakātam, bez šaubām, jāpievērš uzmanība tieši Jūsu precei vai pakalpojumiem.

Vizuālā reklāma – tas ir komunikācijas līdzeklis ar apkārtējo pasauli. Jūsu firmas reklāmai, piemēram uz ēkas, ir ne tikai jāpiesaista uzmanība, tai organiski jāiekļaujas apkārtējā arhitektūrā.